Chat with us, powered by LiveChat
(+48) 536 206 606
 

Dlaczego MY?     

Dlaczego warto wybrać właśnie nas:

domy_drewniane_wysoka_jakosc.jpg1. WYSOKA JAKOŚĆ

  • Podstawą wysokiej jakości naszych domów jest materiał.
  • Wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane drewno, spełniające odpowiednie normy.
  • Wybieramy tylko sprawdzone materiały wykończeniowe selekcjonowane pod względem ich pochodzenia (źródła ekologiczne), maksymalnej trwałości oraz wysokiej energooszczędności.
  • Stosujemy niezawodną technologię produkcyjną zsynchronizowaną z doświadczoną kadrą pracowniczą i nowoczesnym parkiem maszynowym.
  • Jesteśmy pewni, że domy budowane przez nas są najwyżej jakości, która ma odzwierciedlenie w solidności wykonania, dlatego dajemy 30 lat gwarancji na konstrukcję.

2. GWARANTOWANA SATYSFAKCJA

Rozumiemy, iż budowa i kupno domu jest dla Państwa bardzo poważną oraz złożoną decyzją. Dlatego nasza firma prowadzi system kompleksowej obsługi klienta. Stanowi go zespół wysokiej klasy specjalistów w skład, którego wchodzą: projektanci, doradcy działu handlowego, specjaliści ds. produkcji i montażu oraz pracownicy zajmujący się praktycznym wykonaniem projektu. Każdy z nich jest w pełni dostępny dla każdego Klienta od momentu wyboru, aż po ostatni dzień gwarancji. Szczególnie ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego projektu skutkujące pełnym poznaniem oczekiwań Odbiorców mających przeniesienie na realizacje.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu zadowolenia Klientów korzystających z naszych usług są kolejne pozytywne i życzliwe referencje.

3. SZYBKOŚĆ REALIZACJI

domy_drewniane_realizacja.jpg

Możemy poszczycić się możliwie najszybszym systemem budowy domów drewnianych. Po spełnieniu wymagań formalnych (uzyskanie pozwolenia na budowę, skompletowanie dokumentacji i podpisanie umowy), w ustalonym terminie, rozpoczynamy realizację projektu. W zależności od wybranego standardu wykończenia i modelu, obiekt może być gotowy nawet w ciągu 2 tygodni do kilku maksymalnie miesięcy.

Dzięki szczegółowemu planowaniu i efektywnej organizacji, projekty finalizowane są terminowo.

4. ROZBUDOWANA I ELASTYCZNA OFERTA

Dysponujemy szeroką gamą gotowych projektów, co oczywiście nie wyklucza realizacji w pełni indywidualnych zamówień; każdy z nich dostępny jest w podstawowym lub deweloperskim standardzie wykończenia.

Budujemy obiekty o powierzchni od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych o różnym przeznaczeniu : domy całoroczne, letniskowe, obiekty użytku publicznego. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe, także nieprzeciętne wyzwania (np. dokończenie, poprawienie, rozbudowa obiektów), stanowi to dla nas motywację do intensywniejszego rozwoju.

5. ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

domy_drewniane_energoszczedne.jpg

Dom musi być nie tylko piękny ale także musi cechować się niskim zapotrzebowaniem energetycznym. Budynki stawiane przez firmę FILJAN domy drewniane cechują się wysokim poziomem oszczędności energii, która ma bezpośrednie przełożenie na niższy koszt eksploatacji (według różnych źródeł od 25% do nawet 50% rocznie).

Przykładowo: średni miesięczny koszt utrzymania nieruchomości o powierzchni 100m2 to około 250zł miesięcznie mniej, co daje w skali roku to 3000zł oszczędności (to co roczne wakacje za granicą dla całej rodziny).

Gdy przeliczymy to na 30 letni okres daje nawet 90 000 zł (pomyśl co mógłbyś za to kupić?! - wysokiej klasy jacht, działkę letniskową i wiele innych niezwykłych rzeczy).

W tym celu wykorzystujemy kompleksowe rozwiązania technologiczne oraz używamy specjalnie dobrane materiały: piankę poliuretanową PUR, wełnę mineralną, okna, drzwi o odpowiednich parametrach termoizolacyjnych.

Jak wyglądają nasze ściany oraz dach od środka, sprawdź:

WYSZUKAJ DOM
m2
Szukaj
 
REFERENCJE   Zaufali nam

...Budowę rozpoczęto we wcześniej ustalonym terminie, w trakcie budowy nie pojawiły się żadne niespodzianki, panował porządek oraz pełne zorganizowanie pracy...

Roman z Gdyni
 
Projekt i realizacja:
Derwi

FILJAN - domy drewniane całoroczne, letniskowe, parterowe, piętrowe, tradycyjne, nowoczesne.

Strona zarządzana przez www.szymonzabrocki.pl