Chat with us, powered by LiveChat
(+48) 536 206 606

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Uwaga! W związku z rozwojem firmy poszukujemy SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY

Poszukujesz stałego zatrudnienia? Zgłoś się do nas!

Firma FilJan istnieje od 2014 roku. Główny cel to realizacja projektów nieszablonowych. Dzięki temu potrafimy w dużo większym stopniu zaspokoić oczekiwania naszych klientów i zrealizować niemal każdy projekt. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji - rozpoczynając od fundamentów po stan deweloperski.

Budujemy domy najwyższej jakości w oparciu o najlepszą dostępną technologię i materiały oraz starannie dobranych i kompetentnych fachowców. Nasze domy są bardzo solidne, energooszczędne, ekologiczne i mają cieszyć wiele pokoleń.

Poszukujesz stałego zatrudnienia?

Oczekiwania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży budowlanej)
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość technik sprzedaży
  • nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zaangażowanie, sumienność oraz wysoka motywacja do pracy
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • znajomość MS Office
  • czynne prawa jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • aktywna i profesjonalna obsługa Klientów
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań/wyposażenia
  • obsługa posprzedażowa

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny i motywujący system wynagradzania – podstawa plus przejrzysty system premiowy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym otoczeniu
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Jeśli jesteś zainteresowany - wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@filjan.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

WYSZUKAJ DOM
m2
Szukaj

REFERENCJE   Zaufali nam

...Organizacja i jakość, których pilnował pan Karol, były na najwyższym poziomie. Firmę pod kierownictwem p. Karola Mazura poleciłbym wszystkim zainteresowanym budową domu...

Michał z Torunia

Projekt i realizacja:
Derwi

FILJAN - domy drewniane całoroczne, letniskowe, parterowe, piętrowe, tradycyjne, nowoczesne.

Strona zarządzana przez www.szymonzabrocki.pl