(+48) 536 206 606
 

Trwałość domów z drewna

Trwałość domów z drewna
 
 

Czy domy kanadyjskie są równie trwałe jak domy murowane? Tak! Jeżeli dom drewniany został zbudowany z dobrego, suchego drewna przez doświadczonych pracowników, znających się dobrze na tej technologii, jego żywotność dorównuje domowi murowanemu.

Wynosi min. 50 lat - a przy dobrej pielęgnacji może wynosić o wiele więcej. Używane przez nas drewno jest odporne na uszkodzenia najbardziej, jak to tylko możliwe. Niska wilgotność, na poziomie max. 18% chroni przed zginaniem i kurczeniem się konstrukcji oraz rozwojem pleśni i grzybów. Czterostronne struganie materiału zmniejsza ryzyko pożaru i podatność drewna na osadzanie się w nim insektów. Elementy drewniane są jeszcze dodatkowo impregnowane w celu zwiększenia ich wytrzymałości i odporności.

Remont?

Co więcej, konstrukcja szkieletowa umożliwia łatwą wymianę instalacji wewnętrznych czy przebudowę fragmentów domu. W razie potrzeby można także zrobić remont generalny, który w domu murowanym byłby właściwie niemożliwy do przeprowadzenia.

Zatem decydując się na budynki firmy FilJan, mają Państwo pewność, że otrzymają Państwo domy wyjątkowo trwałe, odporne i dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami. Aby zapewnić Państwu kompleksową opiekę, na wykonaną przez nas drewnianą konstrukcję dajemy 30 lat gwarancji.

powrót...

WYSZUKAJ DOM
m2
Szukaj
 
REFERENCJE   Zaufali nam

...Jako nadzorujący p. Karol wykonywał swoje obowiązki sumiennie i terminowo. Dał się poznać jako dobry fachowiec i organizator. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi pana Karola Mazura...

Magda i Szymon z Bygdoszczy
 
Projekt i realizacja:
Derwi

FILJAN - domy drewniane całoroczne, letniskowe, parterowe, piętrowe, tradycyjne, nowoczesne.

   
Szkolenie