(+48) 536 206 606
 

Trwałość domów z drewna

Trwałość domów z drewna
 
 

Czy domy kanadyjskie są równie trwałe jak domy murowane? Tak! Jeżeli dom drewniany został zbudowany z dobrego, suchego drewna przez doświadczonych pracowników, znających się dobrze na tej technologii, jego żywotność dorównuje domowi murowanemu.

Wynosi min. 50 lat - a przy dobrej pielęgnacji może wynosić o wiele więcej. Używane przez nas drewno jest odporne na uszkodzenia najbardziej, jak to tylko możliwe. Niska wilgotność, na poziomie max. 18% chroni przed zginaniem i kurczeniem się konstrukcji oraz rozwojem pleśni i grzybów. Czterostronne struganie materiału zmniejsza ryzyko pożaru i podatność drewna na osadzanie się w nim insektów. Elementy drewniane są jeszcze dodatkowo impregnowane w celu zwiększenia ich wytrzymałości i odporności.

Remont?

Co więcej, konstrukcja szkieletowa umożliwia łatwą wymianę instalacji wewnętrznych czy przebudowę fragmentów domu. W razie potrzeby można także zrobić remont generalny, który w domu murowanym byłby właściwie niemożliwy do przeprowadzenia.

Zatem decydując się na budynki firmy FilJan, mają Państwo pewność, że otrzymają Państwo domy wyjątkowo trwałe, odporne i dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami. Aby zapewnić Państwu kompleksową opiekę, na wykonaną przez nas drewnianą konstrukcję dajemy 30 lat gwarancji.

powrót...

WYSZUKAJ DOM
m2
Szukaj
 
REFERENCJE   Zaufali nam

...Organizacja i jakość, których pilnował pan Karol, były na najwyższym poziomie. Firmę pod kierownictwem p. Karola Mazura poleciłbym wszystkim zainteresowanym budową domu...

Michał z Torunia
 
Projekt i realizacja:
Derwi

FILJAN - domy drewniane całoroczne, letniskowe, parterowe, piętrowe, tradycyjne, nowoczesne.